Gezegen Yayıncılık 2013 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na Ders Kitapları hazırlayarak yayın hayatına başlamıştır. Başladığımız günden itibaren, gerek sınavlara hazırlık, gerekse okula yardımcı kaynak çalışmalarımızda eğitimde başarı endeksli yayınlar hazırladık. Bu amaç doğrultusunda, “yeni nesil sorular” dediğimiz; sıradanlıktan uzak, yaratıcı ve özgün muhakeme gücüne sahip, akıl yürütme becerilerini arttırıcı, sayısal ve sözel mantığı geliştirici sorularla başarınızın kalıcı olmasını hedefledik.

AR-GE çalışmalarımızla, ileri medeniyetler seviyesine ulaşacak, çağın gereksinimlerine uygun; öğrenmeyi, yorumlamayı ve çözümlemeyi kolaylaştırarak sizlerin eğitim hayatınızda başarılı olmanızı hedefledik.

Yeni Nesil Sorular

Sorularımız; değişen müfredat çerçevesinde, sıradanlıktan uzak, yaratıcı ve özgün muhakeme gücüne sahip, akıl yürütme becerilerini, sayısal ve sözel mantığı arttırıcı yöntemlerle hazırlanmıştır.

Kazanımlı

Testler: Milli Eğitim Bakanlığı; müfredat programına uygun, kazanım sıralı hazırlanmıştır.

Bilgi Notları

Testlerde bulunan soruların kazanımlarına uygun nokta atışı özet bilgiler ve örnek sorular bulunmaktadır.

Video Çözümlü

Soru Gezegenlerimizde bulunan “Konu Değerlendirme Testleri” ve “Kazanım Analiz Testleri” video çözümlüdür.

Mobil Optik Okuma

Cep telefonunuzun App Store ve Play Store programından “GEZEGEN OPTİK OKUMA” uygulamasını indirerek sonuçları değerlendirebilirsiniz.

Gezegen Dijital

Öğretmenlerimiz, tüm yayınlarımızın PDF’lerini www.gezegendijital.com adresinden indirerek, akıllı tahta ve bilgisayarlarında kullanabilirler.